Helistage meile: (+372) 650 81 25
E-post: ladu@arvutiari.ee
Ehitajate tee 109b, 13520 Tallinn, Eesti
Tööaeg: E-R (!) 10:00 – 18:00

EKSPERTTASEMEL ARVUTITE REMONT

Juba 29 aastat koos teiega! Medal

Arvutite remont ja hooldus

Arvutite remont meie kontoris Tallinnas

Kui arvutitehnik ütleb, et statsionaar- või sülearvuti remonti tuleb teostada teeninduskeskuses, siis tuleks sellega leppida, sest alati kui arvuti seadistamine ja remont teostatakse teeninduskeskuses, on IT-spetsialistil rohkem võimalusi ja vahendeid, et teha oma töö paremini ja kvaliteetsemalt.

Tõeline spetsialist ei viivita remondiga . Kui võimalik, siis kõrvaldab ta rikke koha peal. Kuid iga arvuti vajab erinevat remonti ja võib tarvis minna pikaajalisemaid ja radikaalsemaid meetmeid.

Arvutiabi

Arvutiabi algab diagnostikast ja rikke põhjuse väljaselgitamisest. See teenus on tasuta. Juhul, kui selgub, et arvuti remonti või sülearvuti remonti tuleb teha teeninduskeskuses, peab arvutitehnik selleks saama Teie nõusoleku. Remont kliendi juures ja teeninduskeskuses on sama hinnaga, sest Teie maksate tulemuse eest, mitte meie töötaja tööaja eest. Tehnika kohaletoimetamine on tellimuse hinna sees.

Serverite remonti

Serverite remonti, lokaalvõrgu ja interneti seadistamist saab teha üksnes kliendi juures koha peal, kuid on olemas mitu põhjust, miks seade tuleb põhjalikult üle vaadata, teha diagnostika ning see siis  etapiviisiliselt taastada teeninduskeskuses.

Kui teeme arvutite remonti enda juures, siis hoiate Teie oma aega kokku. Palju mugavam on rikkis seade ära anda ning pisut oodata, kui iga päev välja kutsuda IT-spetsialiste, kes iga kord delikaatselt kordavad, et arvuti nõuab kapitaalremonti. Kui arvutispetsialist paneb sellise diagnoosi, ei tähenda see seda, et ta on ebaprofessionaalne. Vastupidi – ta tahab teile kvalifitseeritud abi anda.

Keerulist arvuti remont

Keerulist arvuti remonti saab peaaegu kõikidel juhtudel teha üksnes teeninduskeskuse tingimustes. Arvutitehnikul ei ole võimalik alati kaasas kanda kogu vajalikku diagnostika aparatuuri ja instrumente. Operatsioonisüsteemi ja tarkvara seadistamine kliendi juures ei ole keeruline toiming, kuid mikroskeemide jootmine ei ole koha peal võimalik.

Palju mugavam on teha diagnostikat ja remonti teeninduskeskuse töökojas, kus on olemas spetsiaalselt varustatud töökohad ja palju tagavaraosi. See erineb paljuski olukorrast, kui tuleb laua all tolmu sees välja selgitada, mis juhtus süsteemplokkiga ja mis on rikkis. Teeninduses on käepärast kruvikeerajate täiskomplekt, jootmisseade, jaotuskastid ning kõik muu vajalik arvuti kvaliteetse remondi teostamiseks.

Võtke meiega ühendust

Arvuti remont Tallinnas